ראשי אודותנו ליווי עסקי אימון עסקי ליווי שיווקי  שיווק אוטומטי עמוד נחיתה והפצה לקוחות מאמרים צור קשר
 
מאמרים  

קידום אתרים – עוקפים את המתחרים ומגיעים לעמוד הראשון בגוגל 

כוחם של המאמרים להבאת תנועה לאתר

מה הופך מנהל בינוני למנהל מצליח ?

כיצד תדע מה בדיוק רוצים לקוחותיך ?

 

כוחם של המאמרים להבאת תנועה לאתר
50,000
 אתרים עולים מדי יום לאוויר ברחבי העולם. המשמעות הינה שכל אתר מהווה
כטיפה בים. חלפו הימים בהם רק ניתן היה להעלות אתר לאוויר  וכבר לצפות לתנועה.

היום אנחנו צריכים להתעדכן כל הזמן בטכנולוגיות חדשות כדי לייעל את אתרי האינטרנט שלנו, על מנת להבטיח כי אנו מקבלים מספיק תנועה כדי לעזור לעסק שלנו. לעיתים זה דורש עבודה עם מומחים ואנשי מקצוע טכניים לצורך העניין.
היום אנחנו מתחרים עם אלפי ואולי מיליוני אתרים על כל מוצר או שירות שאנו מציעים. אנו הופכים להיות תלויים במנועי החיפוש כמו גוגל ויאהו, על מנת לקדם את אתרי האינטרנט שלנו, אבל כדי להשיג נתח נכבד מהתנועה, חשוב להבין ולדעת היטב את אסטרטגיית מילות המפתח ואת אופן קידומן.

אחד הכלים היעילים ביותר בקידום האתר הינו להשתמש במאמרים הכוללים את מילות המפתח הרלוונטיות,  ולכן , גם אם כתבת מאמר מדהים אך הוא אינו מכיל בתוכו את מילות החיפוש הפופולאריות , המאמר לא ישיג את התנועה המבוקשת עבור האתר שלך.
לפיכך, בטרם אתה ניגש לכתוב מאמר, השקע בכלי לניתוח מילות מפתח וכתוב את המאמר על פי מילות החיפוש .
היבט נוסף הוא לראות אם באתר שלך יש הרבה תחרות, כי אז המיקום של מילות מפתח הינו אסטרטגי וחשוב מאוד. כשמישהו מקליד מילת מפתח במנוע החיפוש של גוגל, גוגל משתמש באלגוריתם כדי למיין את דפי האינטרנט הרלוונטיים ביותר מתוך הנתונים ולאחר מכן מדרג אותם ואז מציג אותם. מיקום טקטי של מילות מפתח הינו גורם קריטי בכמה גבוה האתר שלך ידורג.

בחירת מילות המפתח הנכונות היא אולי ההיבט החשוב ביותר. כאשר אתה מנסה להחליט על מילות מפתח, עליך להיכנס לנעליו ולראשו של הקורא ולנסות עד כמה שניתן, לשים את עצמך במקומו של האדם המחפש את השירות או המוצר. כך לדוגמא - אם באתר שלך אתה מוכר דירות נופש ביוון , יהא עליך להכליל ביטויים של "חופשה" למשל.
באמצעות תוכנה שנועדה לנתח את מילות המפתח, תקבל מידע המכיל את מספר הפעמים שהאדם חיפש, וכן את מספר האתרים המתחרים. נתונים אלו יעזרו באיתור מילות המפתח ובכתיבת המאמר.
ברגע שמצאת את מילות המפתח הטובות ביותר עבור האתר שלך, אתה יכול לחזק את היעילות של מילות המפתח שלך על ידי כך שתכתוב מאמרים רבים , תעלה אותם לאתר שלך  ותפיץ אותם באתרי מאמרים רבים.

לסיכום,
כתיבת מאמרים לפי מילות המפתח הרלוונטיים תעשה פלאים לקידום האתר שלך.

גוגל אוהב תוכן , וכל המרבה, הרי זה משובח !!
ספק לו את מבוקשו, ותרוויח תנועה רבה ואיכותית לאתר שלך.

חזור לכתבה הקודמת                                                                                                                        לכתבה הבאה

 

אלופים בעסקים

 

עמוד נחיתה והפצה

 

המערכת שעושה לך אלפי ש"ח בחודש
גם שאתה ישן

 

ליווי עסקי

 

מאגר הטבות

 

 

 

 

למידע נוסף לחץ כאן

  למידע נוסף לחץ כאן   למידע נוסף לחץ כאן   למידע נוסף לחץ כאן   לקבלת הטבות לחץ כאן
                 

לעסקים שרוצים ויכולים הרבה יותר לחץ כאן