ראשי אודותנו ליווי עסקי אימון עסקי ליווי שיווקי  שיווק אוטומטי עמוד נחיתה והפצה לקוחות מאמרים צור קשר
 

אימון עסקי

 

מדוע נדרש אימון עסקי עבור העסק שלי?

ניסית פעם לטפס על הר (פיסית ומטאפורית) לבד, בלי מים , בלי אוכל, בלי מישהו שיעודד אותך כשקשה לך כשכבר התעייפת? מים ואוכל אלו הכלים הניהוליים העסקיים שתקבל מאיתנו במסגרת התכנית לאימון עסקי, וכמובן - עידוד , תמיכה מוטיבציה בכל הכח והנעה שיעניק לך מאמן אישי. התמזל מזלי לאמן הרבה מאוד מנהלים ובעלי עסקים , שתמיד ציינו בפני שאילולא האדרנלין, העידוד , התמיכה והדחיפה , הם לא היו מגיעים לאותן התוצאות, עובדה שהביאה אותי להבין , שאין זה  משנה כמה ידע ניהולי יהיה לך ועד כמה אתה בקיא במה שעליך לעשות , החשיבות של ההנעה הדחיפה , הינה רבה ואין לה מחיר. כך למשל – קבוצת כדורסל  או כדורגל , ללא  מאמן , לעולם לא תגיע  לאותן התוצאות ואין ספק שמאחורי כל  קבוצה מנצחת עומד מאמן מבריק.! ולפיכך - אינני ממליצה "לחסוך" במאמן ראוי ומיומן, מכיוון שההצלחה והשגשוג שבאים בעקבות בחירה של מאמן ראוי, מחזירים את ההשקעה אלפי מונים !

מה אני ארוויח מכך שיהיה לי מאמן עסקי?

הייתי יכולה למלא כרכים שלמים ולתאר את הרווח מכך , וכן את היתרונות . אני אגע כאן בנקודות העיקריות , שמצאתי שהן נוגעות לכלל העסקים. אימון עסקי יעזור לי לשפר את המורל האישי והארגוני. כאשר מתווסף מאמן חיצוני לעסק , זה מיד מכניס את הקבוצה  והעובדים  לאווירה של משחק : הינה הגיע המאמן , כעת עלינו לנצח! אימון עסקי כמובן יגדיל את ההכנסות . מאמן עסקי טוב ידע לגרום לכך שכל הפעולות הנכונות תתבצענה על מנת  שיהיה גידול מיידי בהכנסות , במספר הלקוחות  ובתחושה הכללית של עשייה שמובילה להצלחה !

 

האם ההצלחה תלויה רק במאמן העסקי?

התשובה היא חד משמעות - לא! על מנת להשיג את המטרות הנדרשות, יש צורך   בשיתוף פעולה מלא בין המאמן העסקי  לבין בעל העסק. הדבר מדמה לזוג נשוי - אם כל אחד מושך לכיוון אחר , סיכויים קלושיים  שחיי הנישואים יעלו על דרך המלך, ועל כן יש לבחון לפני שיוצאים יחדיו  לדרך , אם המטרות זהות,  אם סומכים האחד על השני, אם מרגישים שניתן להגיע לתוצאות מרשימות  בעבודה משותפת. ורק אז , משנוצר שיתוף פעולה  יצירתי  בין המאמן לבין בעל העסק , השמים הם הגבול! אגדיר זאת כשאיפה משותפת , פתוחה , עם שפע של יצירתיות ונכונות הדדית , כשהמטרה הברורה הינה לגדול ולהצליח, כאשר על שני הצדדים מוטלת האחריות והמחויבות להצלחה.

 

כיצד אני אדע שהאימון העסקי אכן מניב תוצאות ?

הנסיון שלנו מדבר בעד עצמו - כבר לאחר הפגישה הראשונה  אתה תרגיש שזהו הכיוון הנכון. אני מאמינה שלבעל העסק יש חושים ותובנות והוא רק צריך מישהו חיצוני בעל ידע שיחזק את דעתו ויאיר את עיניו לגבי בחירת ההחלטות הנכונות. אבל לשם כך אתה צריך לשים מבטחך במאמן ולהבין שאכן הוא ייקח אותך לכיוון הנכון, בין אם מדובר  בקבלת החלטה ניהולית נכונה שעשויה לחסוך לך זמן וכסף רב ובין כמובן בגידול בהכנסות, וכבר לאחר כחודש מתחילת האימון, אתה אמור לראות שינוי לטובה. נתקלתי במקרים רבים בהם התקשרו אליי בעלי עסק ודיווחו בהתרגשות: "מכרתי עסקה ללקוחה שכיסתה את העלות עבור האימון העסקי", "מה שהייתי מוכר בשבועיים, היום אני מצליח למכור ביום אחד", וכיו"ב, וזאת לאחר אימון מכירות אינטסיבי ומקיף שנמשך 3 שעות הכולל המון סימולציות ותרגולים.

 דע כי אימון עסקי הוא המפתח להצלחה שלך – אימון עסקי הוא זה אשר יבטיח תוצאות ניכרות , והוא זה אשר עושה את ההבדל בין קבוצה משחקת , לבין קבוצה מנצחת !

ואתה ? האם אתה  משחק כדי לנצח ?

 

אלופים בעסקים

 

עמוד נחיתה והפצה

 

המערכת שעושה לך אלפי ש"ח בחודש
גם שאתה ישן

 

ליווי עסקי

 

מאגר הטבות

 

 

 

 

למידע נוסף לחץ כאן

  למידע נוסף לחץ כאן   למידע נוסף לחץ כאן   למידע נוסף לחץ כאן   לקבלת הטבות לחץ כאן
                 

לעסקים שרוצים ויכולים הרבה יותר לחץ כאן